Regulamin

 

Hurtownia internetowa Alibaba Import działająca pod adresem alibabaimport.pl, prowadzona jest przez:

Alibaba Import

Pawan Mahesh Kumar Ahuja

Z siedzibą w:

Al.Krakowska 35

05-090 Janki

NIP: 5262571953

Regon: 146138538

Adres do korespondencji:

Al. Krakowska 35

05-090 Janki

 

I Realizacja zamówień

1. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów w  magazynie.

2. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych (zazwyczaj jest to 1-2 dni robocze) licząc od dnia wpłaty należności (w przypadku płatności "przedpłata przelewem") do momentu przekazania paczki z Hurtowni do przewoźnika realizującego dostawę. W przypadku płatności "za pobraniem" paczka wysyłana jest natychmiast po skompletowaniu zamówienia (oczywiście tylko w dni robocze).

3. Hurtownia internetowa www.alibabaimport.pl realizuje zamówienia tylko na terytorium Polski. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.

4. Klient, odbierając przesyłkę z zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania należy, w obecności kuriera sporządzić protokół szkody. Protokół szkody przesłany do Sklepu wraz z reklamacją ułatwi jej rozpatrzenie.

5. Klient może dokonywać zmian w zamówieniu lub je anulować do momentu przekazania zamówienia do wysyłki. Wprowadzanie zmian możliwe jest poprzez kontakt telefoniczny na numer telefonu, który znajduje się w zakładce „KONTAKT”

6. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym na stronie www.alibabaimport.pl oznacza, że klient zapoznał się z Regulaminem i akceptuje Regulamin w całości.

7. Minimalna wartość zamówienia 450 zł brutto.

 II Ceny Towarów

1. Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu:

a. podawane są w złotych polskich,

b. zawierają należny podatek VAT,

c. nie zawierają informacji dotyczących ewentualnych opłat celnych,

d. nie zawierają informacji dotyczących kosztów dostawy.

2. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

3. Hurtownia zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży lub wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.

 III Koszty dostawy

 1. Koszt transportu to  22zł (w przypadku "pobrania") lub 17zł (w przypadku "przedpłata przelew")

 2. Koszty dostawy zostaną naliczone w trakcie składania zamówienia. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o. 

IV Sposoby Płatności

1. Za towar można zapłacić:

a. „za pobraniem” kurierowi w momencie odbierania przesyłki, lub

b. "przedpłata przelewem" na konto firmowe, które zostanie wskazane na fakturze przesłanej mailem klientowi po skompletowaniu zamówienia. W przypadku "przedpłata przelewem" przesyłkę wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie firmowym lub po przysłaniu nam przez klienta potwierdzenia dokonania przelewu. W tytule przelewu należy wpisać numer faktury, której to przelew dotyczy.                                                                                                 

 V Dane osobowe

  1. Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca.
  2. Dane osobowe Kupującego przetwarzane są na podstawie umowy i w celu jej realizacji, zgodnie z zasadami określonymi w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) o ochronie danych (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Sprzedawcę zawiera polityka prywatności zamieszczona w Sklepie.
  3. Żeby zapoznać się z polityką prywatności kliknij na link:       https://alibabaimport.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/6

VI Zużyty sprzęt elektroniczny

Ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym zobowiązuje Sklep do przyjęcia zużytego sprzętu (towar tego samego rodzaju co zakupiony w naszym sklepie oraz w takiej samej ilości) od naszych Klientów. Klient może odesłać sprzęt na własny koszt na adres Sklepu po uprzednim poinformowaniu nas o tym telefonicznie lub mailowo. Mogą Państwo zwrócić się także do Urzędu Gminy lub Miasta o podanie placówki w Państwa okolicy, która zajmuje się bezpłatnym recyclingiem zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Ponadto informacje takie znajdują się na stronie Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

VII Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności: Kodeksu cywilnego; Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy powszechnie obowiązującego prawa; dla Umów Sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 r. z Klientami będącymi Konsumentami - przepisy ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r., nr 22, poz. 271 ze zm.) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r., nr 141, poz. 1176 ze zm.); dla Umów Sprzedaży zawartych od dnia 25 grudnia 2014 r. z Klientami będącymi Konsumentami - przepisy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.);

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl